کلیاتی در مورد این آپارتمان

این آپارتمان که دارای 1 اتاق خواب می باشد کاملا مناسب برای اقامت کردن می باشد. علت هم این است که دارای کامل ترین امکانات و بهترین تجهیزات می باشد و محیط داخلی آن، با استفاده از بهترین و زیباترین لوازم وتجهیزات، چیدمان شده. در وقع به جرات می توان گفت که محیط داخلی این واحد، بسیار گرم و صمیمی می باشد و با اقامت در آن، می توانید یکی از بهترین اقامت های خود را تجربه کنید. برای افزایش هرچه بیشتر رفاه شما، امکانات بسیار زیادی در آن تعبیه شده است. به عنوان مثال، با اجاره این واحد، می توانید از پارکینگ مجموعه بهره مند شوید و دیگر هیچ نگرانی ای برای جای پارک وسیله نقلیه خود نداشته باشید. همچنین یکی از نکات مثبت این آپارتمان، وجود نگهبانی در ساختمان است که برای ایجاد امنیت و رفاه بیشتر تعبیه شده است.
در نتیجه به جرات می توان گفت با اجاره این آپارتمان می توانید از بهترین امکانات برخوردار شوید.

امکانات

در واقع باید گفت که در این آپارتمان، امکانات بسیار زیادی تعبیه شده است تا اقامت کنندگان بتوانند در رفاه و راحتی کامل، اقامت خود را سپری کنند. در واقع در محیط داخلی این آپارتمان و در اتاق نشیمن آن، امکاناتی چون سرویس کامل مبلمان راحتی، میز نهار خوری، تلویزیون به همراه گیرنده دیجیتال، سیستم گرمایشی مرکزی، و … اشاره کرد. علاوه بر این، آشپزخانه این آپارتمان، تمامی لوازم مورد نیاز برای اقامت های کوتاه مدت و بلند مدت را دارد. به عنوان مثال لوازمی مانند ماشین لباس شویی، اجاق گاز، ماکروفر، ماشین لباس شویی، سرویس کامل غذا خوری، و … از جمله تجهیزات موجود در آشپزخانه این واحد می باشد. علاوه بر این، اتاق خواب ها نیز مجهز به لوازمی خواب می باشند. از جمله این لوازم می توان به سرویس کامل خواب، تخت خواب و کمد اشاره کرد.

موقعیت مکانی

یکی از نکات مثبت این آپارتمان، موقعیت مکانی آن است. در واقع به دلیل قرار داشتن در یکی از بهترین نقاط غرب شهر تهران، امکان دسترسی سریع و آسان به نقاط غربی شهر تهران را دارد. علاوه بر این، باید اضافه کرد که این آپارتمان در مجاورت خیابان های اصلی و شاهراه های پا یتخت مجاورت دارد و به وسیله آن ها می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، خود را به هر نقطه از پایتخت برسانید. در آخر باید اشاره کرد که در نزدیکی این واحد، مراکز خرید متعدد، فروشگاه ها، جاذبه های گردشگری، پارک ها و بوستان های بزرگ، مراکز میوه و تره بار، و بسیاری از خدمات دیگر وجود دارد که به راحتی می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید و از این امکانات استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *